9.15K photos
949 videos
1 file
444 links
Українськомовна спілка фанатів Манчестер Юнайтед. Чутки, мемеси, трансфери, повсякдення клубу. Слідкуємо за матчами разом.

Роналду - 3
Еланга, Гарначо, ван де Бек, Маласія - не награли на оцінку!

Пишіть свої оцінки у коментах👇
Еріку, коли буде перша перемога?
🗣Тен Хаг - про поразку Брайтону:

"Звичайно, це невдача і справжнє розчарування. Я від початку знав, що буде нелегко. Ми пропустили два м'ячі і це було не дуже добре з точки зору організації.

Я незадоволений, зовсім незадоволений. Ми програли, і в цьому не було потреби. Ми маємо діяти краще. Ми припускалися помилок при грі з м'ячем, а також організаційних помилок в обороні. Ми повинні винести уроки. Ми могли б досягти більшого з тими гравцями, які у нас є.

Роналду тренувався із командою 10 днів. Цього замало для 90 хвилин. Було помітно, що у другому таймі ми краще працювали у півзахисті, коли Еріксен почав діяти глибше, а Роналду вийшов уперед.

Ми створювали небезпечні ситуації, і Рашфорд мав два дуже хороші моменти. Погано, що ми не зрівняли рахунок.

Форсувати повернення Роналду не можна, для набору форми потрібен час. Ці 35-40 хвилин допоможуть йому, і наступного тижня його стан буде кращим".